Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
16 Ocak 2021 Cumartesi
Atatürk’ün Havsa’ya Gelişinin 90. Yıldönümü
25 Aralık 20202 Cuma günü Atatürk'ün İlçemize gelişinin 90. Yıl dönümü kutlama programı Saat 11:00'da Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'nda gerçekleştirilecek.

Sertkan YILMAZ

    Atatürk’ün ilçemize gelişinin 90. Yıl dönümü kutlama programı ülkemizi etkisi altına alan Covid-19 pandemi kuralları gereğince maske, mesafe, hijyen kuralları çerçevesinde ve sınırlı sayıda katılımcı ile gerçekleştirilecektir.

    Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilçemize gelişinin 90. yıldönümü kutlamaları tüm dünyada olduğu gibi ülkemizi de etkisi altına Covid-19 pandemisi sebebi ile sınırlı sayıda katılımcı ile pandemi kuralları çerçevesinde gerçekleştirilecektir. 
    Kutlama programı 25 Aralık 2020 Cuma günü (bugün) saat 11.00'da Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'nda yapılacaktır
    Çelenk sunma programına, İlçe merkezinde bulunan Ortaokul ve Liselerimiz, bayrak, flamaları ile onlara refakat etmek üzere sadece bir öğretmen veya idareci katılacaktır. 
    Program Çelenk sunuluşunun verilecek komut ile başlayıp tamamlandıktan sonra Atatürk'ün anısına saygı duruşunda bulunulacak ve İstiklal Marşımız söylenecektir.
    Ardından Sokollu Mehmet Paşa İlkokulu'ndan bir öğretmen tarafından günün anlam önemini belirten konuşması ile program sona erecektir.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com