Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
17 Ocak 2021 Pazar
Doğalgaz Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Demircan ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'ı ziyaret ederek doğalgaz çalışma alanlarında birlikte incelemelerde bulundular

Nilay YILMAZ

    İlçemizde doğalgaz çalışmaları aralıksız devam ediyor.
    İlçemizde doğalgaz çalışmaları biten bölgelere kaldırım çalışmaları yapılırken doğalgaz çalışmaları da hız kesmeden devam ediyor.
    Her geçen gün ilçemiz çehresini değiştirmeye devam ediyoruz diyen İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ilçede devam eden doğalgaz çalışmalarını yerinde inceledi.
    24 Aralık 2020 Perşembe günü (dün) AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Demircan ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'ı makamında ziyaret ettiler.
    Ziyaretin ardından İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Demircan ve AK Parti yönetim kurulu üyeleri ile birlikte ilçemizde devam eden doğal gaz çalışma alanına giderek incelemelerde bulundular.
    İlçemiz Belediye Başkanı Balkan; “Her geçen gün ilçemiz çehresini değiştirmeye devam ediyoruz. 
    Parti İl Başkanımız Belgin İba, Havsa İlçe Başkanımız Haluk Savaşturk, İl Genel Meclis Üyesimiz Ahmet Demircan ve yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte İlçemiz'de devam eden doğalgaz şebekesi çalışma alanında incelemeler yaparak, mahallemizde komşularımızla sohbet ettik. Çalışmalarımız hakkında değerlendirmeler yaptık. Korona virüs ile mücadele ettiğimiz bu günlerde ilçemizde çalışmalarımıza da devam edeceğiz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com