Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
16 Ocak 2021 Cumartesi
Meral Akşener'in Edirne Programı Ertelendi
25 Kasım 2020 Çarşamba günü Edirne ve ilçemizi ziyaret edecek olan Millet İttifakı ortağı İYİ Parti'nin Genel Başkanı Meral Akşener'in Edirne ziyaret programı Korona Virüs salgınında yaşanan artış sebebi ile ileri bir tarihe ertelendi.

Nilay YILMAZ

    25 Kasım 2020 Çarşamba günü Edirne ve ilçemizi ziyaret edecek olan Millet İttifakı ortağı İYİ Parti'nin Genel Başkanı Meral Akşener'in Edirne ziyaret programı Korona Virüs salgını sebebi ile ileri bir tarihe ertelendi.
    25 Kasım Çarşamba günü Saat: 12.00'da  Edirne'ye gelerek bir dizi temaslarda bulunması planlanan Millet İttifakı ortağı İYİ Parti'nin Genel Başkanı Meral Akşener'in Edirne ziyareti iptal oldu. Akşener Edirne ziyaretinde açılışını gerçekleştireceği Alparslan Türkeş Bulvarı ve Naim Süleymanoğlu'nun isminin verildiği caddenin de açılış programı ileri bir tarihe ertelendi. 
    Ülkemizin çeşitli il ve ilçelerini gezerek yerel gündemin nabzını tutan İYİ Parti lideri Meral Akşener, 25 Kasım Çarşamba günü Edirne ve ilçemize gelerek bir dizi ziyaretler gerçekleştirecekti.
    Meral Akşener'in ülkemizde artan Covid-19 vakaları sebebiyle tüm ziyaret programlarını ileri bir tarihe ertelendi.
    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş gazetemize yaptığı açıklamada; “İYİ Parti'nin Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener 25 Kasım Çarşamba günü Saat. 12.00'da  Edirne'ye gelerek Alparslan Türkeş Bulvarı ve Naim Süleymanoğlu'nun isminin verildiği caddenin de açılışını gerçekleştirecekti. 
    Daha sonra Genel Başkanımız Sayın Akşener Saat: 14.00'da ilçemizi ziyaret ederek Belediye karşısındaki yeni parti binamızın açılışını gerçekleştirecekti. Ancak Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'in ülkemizde artan Covid-19 vakaları sebebiyle tüm ziyaret programlarını ileri bir tarihe ertelemek üzere iptal etmiştir. Edirne'de Alpaslan Türkeş Bulvarı ile Naim Süleymanoğlu Caddesi" açılış programıda bu sebepler neticesinde ileri bir tarihe ertelenmiştir. Tüm vatandaşlarımıza ve partililerimize saygı ile duyurulur.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com