Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
25 Kasım 2020 Çarşamba
MHP Edirne İl Teşkilatı İlçemizi Ziyaret Etti
Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Teşkilatı, 10 Kasım Salı günü ilçemizi ziyaret etti. Havsa İlçe Teşkilatını ziyaret eden MHP İl Teşkilatı, Havsa İlçe Başkanı Sezer Özen ile birlikte İlçemiz Kaymakamı Reşit Özer Özdemir'i, Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'ı ve ilçemiz esnaflarını ziyaret ettiler.

Sertkan YILMAZ

    İl Başkanı Zakir Tercan ziyaretle ilgili yapmış olduğu konuşmasında;
    “MHP Havsa İlçe ve İl Yönetimlerimiz ile birlikte.. İlçe Kaymakamımız Sayın Reşit Özer Özdemir'i, AK Parti Belediye Başkanımız Sayın Aydın Balkan'ı, İlçe Teşkilatımızı ve Esnafımızı ziyarette bulunduk.
    Ziyaretlerimiz esnasında; Edirne İlimizin ve Havsa İlçemizin sorunları ile ilgili ve Türkiye genelinde meydana gelen olaylar hakkında. İlçe Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız ile istişarede bulunduk ve gelişmeleri konuştuk.
    Ziyaretimizin akabinde; Havsa İlçe Esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledik.. Esnafımızın Korona Virüsüden dolayı sıkıntılarının olduğu her hallerinden belliydi.
    MHP, olarak halkın sorununu tesbit edip bunu çözmeye çalışmak görevimiz. Herkes kendi görevini yaparsa sorunlar azda olsa ortadan kalkar ve rahat bir nefes alınır. MHP olarak üzerimize her ne düşüyorsa fazlasıyla yapmaya gayret ediyoruz ve etmeyede devam edeceğiz.
    Bizim amacımız Halkımıza yardımcı olmaya çalışmak. Esnafımızın, Çiftçimizin, Köylümüzün, Dar ve Yoksul insanımızın derdine çare olmaktır.
    Bu arada; İlçemizde yapmış olduğumuz çalışmaların organizasyonunu yapan İlçe Başkanımız Sayın Sezer Özer'e ve Yönetimine çok teşekkür ediyorum. İl ve İlçe Yönetimimize yakın ilgi, alaka gösteren ve ikramlarda bulunan İlçe Kaymakamımız Sayın Reşit Özer Özdemir'e ve Belediye Başkanımız Sayın Aydın Balkan'a çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.” dedi.
 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com