Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
25 Kasım 2020 Çarşamba
Meslek Yüksek Okulu'ndan Başkan Balkan'a Ziyaret
Havsa Meslek Yüksek Okulu Müdürü Prof. Dr. Mustafa Tan ve Havsa Meslek Yüksek Okul Sekreteri Mehmet Altıntaş İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Nilay YILMAZ

    Havsa Meslek Yüksek Okulu Müdürü  Prof. Dr. Mustafa Tan ve Havsa Meslek Yük-sek Okul Sekreteri Mehmet Altıntaş 12 Kasım 2020 Perşembe günü (dün) İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'a teşekkür ziyaretinde bulundu.
    Havsa Meslek Yüksek Okulu Müdürü  Prof. Dr. Mustafa Tan ziyarette yaptığı konuşmasında; “okulumuzun başta çöp konusu olmak üzere birkaç sorunu vardı. Çalışmalarınız ve desteklerinizle belediye üniversite işbirliği sayesinde okulumuzun çehresini ilçemize yakışır bir görüntüye kavuşturmuş olacağız. Destekleriniz için sizlere teşekkür ediyorum.”dedi.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “ilçemizin en önemli değerlerinden biri olan meslek yüksek okulu'muzun fiziki şartlarının geliştirilmesi, çehresinin değişerek sosyal yaşam kalitesinin yükselmesi için verdiğimiz destek sürekli olarak devam edecektir. Yüksekokul Müdürümüz Prof. Dr. Mustafa Tan ve Yüksekokul Sekreterimiz Mehmet Altıntaş'a nazik ziyaretleri için teşekkür ederiz.” dedi.
 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com