Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
25 Kasım 2020 Çarşamba
Başkan Balkan'dan Anlamlı Ziyaret
“Cumhuriyet Bayramımızın coşkusunu Pandemi'den ötürü sokaklarda yaşayamayacak olmamız evlerimizde ve iş yerlerimizde yaşayamayacağımız anlamına gelmiyor” diyen İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan 29 Ekim 2020 Perşembe günü (dün) düzenlenen kutlama programının ardından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebeti ile ilçemiz esnaflarını ziyaret ederek Cumhuriyet Bayramlarını kutladı.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebeti ile ilçemiz esnaflarını ziyaret ederek Cumhuriyet Bayramlarını kutladı.
    29 Ekim 2020 Perşembe günü ilçemizde düzenlenen Cumhuriyet Bayramı kutlama programının ardından İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ve Belediye Meclis üyeleri ilçemiz esnaflarını ziyaret etti. Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Balkan vatandaşlarla tek tek selamlaşarak Cumhuriyet Bayramını kutladı.
    Ziyaretleri esnasında çocukları da unutmayan Başkan Balkan, “Cumhuriyet Bayramımızın coşkusunu Pandemi'den ötürü sokaklarda yaşayamayacak olmamız evlerimizde ve iş yerlerimizde yaşayamayacağımız anlamına gelmiyor. 
    Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bu toprakları bize vatan kılan ebediyete irtihal etmiş gazilerimizi ve aziz şehitlerimizi ve rahmet minnet ve şükranla anıyor tüm hemşehrilerimizin Cumhuriyet Bayramını en kalbi duygularımla kutluyorum.” dedi  

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com