Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
25 Kasım 2020 Çarşamba
İlçe Milli Eğitim Müdürü Fidan'ın '29 Ekim Cumhuriyet Bayramı' Mesajı
29 Ekim 2020 Perşembe günü kutladığımız Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Havsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan mesaj yayımladı.

Sertkan YILMAZ

    Havsa İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
    Tarihe şanlı mücadelemizi altın harflerle yazdırmış olan bu büyük milletin bir ferdi olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz diyen Fidan mesajında; “Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. Yıldönümünü kutlamanın sevinci içindeyiz.
    Kurtuluş Savaşı, milletimizin var olma savaşı, Cumhuriyet ise yeniden dirilişin  sembolüdür.
    Tarihte eşine az rastlanan bir bağımsızlık mücadelesi yürütülmüş, yediden yetmişe, kadınıyla erkeğiyle kahramanca vatan toprakları savunulmuş ve bu milli mücadelenin sonucunda da Cumhuriyetimiz kurulmuştur.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün liderliğinde milletçe birlikte kurulan Cumhuriyetimizin tüm değerlerini geleceğe taşımak, milli manevi değerlerini korumak hepimizin görev ve sorumluluğundadır. Tarihe şanlı mücadelemizi altın harflerle yazdırmış olan bu büyük milletin bir ferdi olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.
    Bu duygu ve düşüncelerle; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyor, tüm eğitim camiamızın ve halkımızın Cumhuriyet Bayramını kutluyor, esenlikler diliyorum.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com