Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
25 Kasım 2020 Çarşamba
AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Ekiz Oldu
AK Parti Havsa Gençlik Kolları Başkanlığına Batuhan Ekiz seçildi.

Nilay YILMAZ

    Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen genel kurula Batuhan Ekiz tek aday olarak katıldı. 
    AK Parti Havsa Gençlik Kolları Başkanı Batuhan Ekiz genel kurulda yaptığı konuşmada, “6'ncı Olağan Havsa İlçe Gençlik Kolları kongremize hoş geldiniz sefalar getirdiniz.
    Genel Merkezimizin ve İl Gençlik Kolları Başkanımızın da  takdiriyle, gerçekleştirmekte olduğumuz kongremiz ile birlikte bayrağı önceki dönem İlçe Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Onur Yoruç'tan devralmış bulunuyorum. Bugünden itibaren teşkilat olarak çalışmalarımızı büyük bir özveri ile sürdüreceğiz. Gençlik Kolları teşkilatı olarak her zaman aktif ve dinamik yapımızla partimizin tüm kademeleriyle birlikte ilçemizin tüm mahalle , cadde ve sokaklarında aktif olarak çalışacağız.
    Yürüdüğümüz bu kutlu yolda kimi zaman dikenler batacak kimi zaman ayağımıza taş değecek ama bunların hiçbiri canımızı yakmayacaktır.
    AK Partide genç olmanın gururunu yüreğimizde hissediyorsak, yine AK Partide genç olmanın sorumluluğunu yüreğimizin en derinlerinde hissediyoruz.
    Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın biz gençlere “durmak yok koşacaksınız, risk alarak koşacaksınız.” sözleriyle bizler diklenmeden dik durarak her türlü engeli aşabilecek güce sahip olduğumuzu unutmadan kimseyi kırmadan davamıza hizmet edeceğiz. Bizler Cumhurbaşkanımız gibi dik duran gençler olacağız. Biz büyük bir aileyiz, hep birlikte güçlü bir teşkilatız.İnşallah birlik ve beraberliğimiz daim olur.
    AK Parti İlçe Gençlik Kolları 6. Olağan Kongresinin ilçemize hayırlar getirmesi dileğiyle saygılarımı sunarım.”dedi. 
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan; “Gençlik Kollarımız'ın Havsa 6. Olağan Kongresini gerçekleştirdik. 
    Geçtiğimiz dönem birlikte görev yaptığımız Gençlik Kolları Başkanımız Onur Yoruç ve yönetimi başarı ile taşıdıkları bayrağı yine yönetiminden Batuhan Ekiz kardeşimize devretti.
    Yeni yönetimde görev alan genç kardeşlerimi kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com