Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
24 Kasım 2020 Salı
Edirne Milletvekili Fatma Aksal İlçemizi Ziyaret Etti
AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Komisyon Başkanı Fatma Aksal ilçemizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Nilay YILMAZ

    24 Ekim 2020 Cumartesi günü AK Parti Edirne Milletvekili ve TBMM KEFEK Komisyon Başkanı Fatma Aksal ilçemizi ziyaret etti. 
    Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ile birlikte  İlçemizde bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Aksal, Havsa Kadın Kooperatifi, Havsa Belediyesi Kadın Meclisi Üretici Kadınları ve AK Parti Kadın Kollarını ziyaret etti. 
    Başkan Balkan ziyaret ile ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada;
    “Vekilimiz ve T.B.M.M. KEFEK Komisyon Başkanımız Sn. Fatma Aksal’ı İlçemizde ağırladık. 
    Belediyemize ziyarete gelen Vekilimizi İlçemizden kısa sürede göndermek istemedik ve İlçemizdeki çalışmaları ile örnek olan, bizlere katkı sağlayan Havsa Kadın Kooperatifimizi, Havsa Belediyesi Kadın Meclisi Üretici Kadınlarını ve AK Parti Kadın Kolları'nı ziyaret ettik.
    Öncelikle Vekilimiz ile Kadın Kooperatifimizi ziyaret ederek Ticaret Bakanlığı'nın Kooperatiflere verdiği desteklerden yararlanabilmemiz için İl Ticaret Müdürümüz Mahmut Altun ile telefonda görüşerek bilgi aldık ve başvurumuzu bu hafta tamamlayarak kendilerine ileteceğimizi bildirdik.
    Ardından İlçe Kadın Kolları Başkanlığımızca pazaryerinizde kurulan üye standımızı ziyaret ettik ve Vekilimiz bir bayan üyemizin evrak işlemlerini kendisi tamamlayarak üyelik işlemini gerçekleştirdik. 
    Son olarak Vekilimiz ile Havsa Belediyesi Kadın Meclisi'nin pazaryerimizdeki el ürünleri standlarını ziyaret ettik. Kadın Meclisimiz için de Belediye olarak başka bir projemiz var, kendileri ile bu projemizi de bahar aylarında tanıtmayı planlıyoruz.
    Havsa'mızın örnek, girişimci, başarılı hanımları ile çalışmak T.B.M.M. Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyonu Başkanı olan Vekilimizi de bizleri de ziyadesiyle mutlu ediyor ve gururlandırıyor. Kendilerine her alanda destek olmaya devam edeceğiz.” dedi. 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com