Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
24 Kasım 2020 Salı
"Kooperatifçilik Otobüsü" İlçemize Geldi
Ticaret Bakanlığınca yürütülen Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında "Kooperatifçilik Otobüsü" Edirne’den sonra 21 Ekim 2020 Çarşamba günü ilçemize geldi.

Sertkan YILMAZ

    Ticaret Bakanlığınca yürütülen Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında "Kooperatifçilik Otobüsü" geçtiğimiz günlerde ilçemize geldi. Kooperatifçilik tanıtım ve geliştirme projesi kapsamında İlçemize gelen Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yavuz Selim Akçakale, Edirne İl Ticaret Müdürü Mahmut Altun ve beraberindeki heyet ziyaretleri kapsamında İlçemiz Kaymakamı Reşit Özer Özdemir'i makamında ziyaret ederek kooperatifçilik ile ilgili tanıtımlarda bulundular. Ticaret Bakanlığı Esnaf Sanatkârlar ve Kooperatifçilik Genel Müdürlüğü Daire Başkanı Yavuz Selim Akçakale başkanlığındaki heyet daha sonra İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'ı makamında ziyaret ettiler.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ziyaret ile ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada; “Kooperatifçilik Tanıtım ve Geliştirme Projesi kapsamında Ticaret Bakanlığı Daire Başkanımız Yavuz Selim Akçakale, Edirne İl Ticaret Müdürümüz Mahmut Altun, Havsa Esnaf Odası Başkanı Yıldırım Sain ve Havsa Kadın Kooperatifimiz temsilcisi Hülya Tuncer 'i Belediyemizde ağırladık. 
    Geçen yıl bu günlerde kuruluşunu tamamladığımız, ev hanımlarının bizzat kendi iradeleri ile kurmaları ve yönetmeleri açısından Edirne'de ve bölgemizde örnek teşkil eden kooperatifimizin gelişmesi ve Bakanlık desteklerinden faydalanabilmeleri için Belediye olarak gerekli desteği yine vermeye hazırız. “dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com