Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
24 Kasım 2020 Salı
İlçemizde Korona Virüs Denetimleri Devam Ediyor
Korona virüs salgını ile mücadele kapsamında “Sağlık İçin Herkes İçin” sloganı ile ilçemizde denetimler devam ediyor. İlçemiz Kaymakamı Reşit Özer Özdemir, 16 Ekim 2020 Cuma günü ilçemizde yapılan denetleme çalışmalarına katıldı.

Sertkan YILMAZ

    Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona virüs (Covid 19) salgını  tedbirleri kapsamında ilçemizde denetimler devam ediyor.
    Korona virüs salgını ile mücadele kapsamında ilçemizde denetimler devam ediyor. İlçemiz Kaymakamı Reşit Özer Özdemir, 16 Ekim 2020 Cuma günü ilçemizde yapılan denetleme çalışmalarına katıldı.
    Kontrollü Sosyal Hayat döneminde "Sağlık İçin Hepimiz İçin" sloganı ile tüm Türkiye'de olduğu gibi ilçemizde yapılan Korona virüs tedbirleri denetimleri aralıksız sürüyor. Denetlemeye İlçemiz Kaymakamı Reşit Özer Özdemir, Havsa Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Yıldırım Sain ve beraberlerindeki heyet katıldı. 
    Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Koronavirüs Covid-19 pandemisi nedeni ile tüm Türkiye genelinde eş zamanlı olarak yapılan denetimler ilçemizde de devam ediyor. İlçemiz Kaymakamı Reşit Özer Özdemir'in katılımları ile 'Sağlık İçin Hepimiz İçin' sloganı ile ilçemizde yapılan denetimler devam ediyor. Kontrollü sosyal hayat döneminde İlçe genelinde yapılan Koronavirüs tedbirleri denetimlerini İlçe ve Köylerimizde sürdüren Kaymakamımız Reşit Özer Özdemir, beraberindeki heyet ile esnaflar ve vatandaşlarla sohbet ederek maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına hassasiyetle uymaları konusunda bilgilendirdi. 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com