Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
24 Kasım 2020 Salı
Edirne Vergi Dairesi Başkanı Aslan İlçemizi Ziyaret Etti
Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal'ın Ankara'ya atanmasının ardından Erzurum Vergi Dairesi Başkanlığı görevinde bulunan ve Vergi Dairesi Başkanı olarak Edirne'ye atanan Ergün Aslan 15 Ekim 2020 Perşembe günü (dün) ilçemizi ziyaret etti.

Sertkan YILMAZ

    Edirne Vergi Dairesi Başkanı Ergün Aslan 15 Ekim 2020 Perşembe günü (dün) ilçemizi ziyaret etti.
    Edirne Vergi Dairesi Başkanı Selahattin Başkal'ın Ankara'ya atanmasının ardından Erzurum Vergi Dairesi Başkanlığı görevinde bulunan Vergi Dairesi Başkanı olarak Edirne'ye atanan Ergün Aslan 15 Ekim 2020 Perşembe günü (dün) ilçemizi ziyaret etti.
    Edirne Vergi Dairesi Başkanı Ergün Aslan’a ziyaretinde Edirne Vergi Dairesi Grup Müdürü Hasan Ahmet Erdal ve İlçemiz Vergi Dairesi Müdürü Bahri Ceylan eşlik etti.
    İlçemiz Vergi Dairesi Müdürlüğünü, İlçemiz esnaflarını ziyaret eden Aslan ziyaretleri kapsamında gazetemizi de ziyaret ederek Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Nilay Yılmaz ile görüştü.
    Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Nilay Yılmaz ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek  tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona Virüs salgını ile mücadele ettiğimiz bu günlerde esnafı yalnız bırakmadıkları için teşekkür ederek görevlerinde başarılar diledi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com