Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
24 Kasım 2020 Salı
Başkan Balkan Başkan Yıldırım'ı Ziyaret Etti
İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, beraberindeki heyet ile birlikte 15 Ekim 2020 Perşembe günü (dün) Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım'ı makamında ziyaret etti. Ümraniye Millet Parkı’nda incelemelerde bulundu.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan 15 Ekim 2020 Perşembe günü (dün) Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım'ı makamında ziyaret etti.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, AK Parti Havsa İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, Belediye Meclis Üyesi İlhami Diner, AK Parti Havsa İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri Ali Tuna, Onur Yoruç, Selman Astürk ve Emre Durkaya  ile birlikte Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım'ı ziyaret etti.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan; “Ümraniye Belediye Başkanımız İsmet Yıldırım'ı ziyaret ettik. Başkanımız ile ilçemizdeki çalışmalarımızı, projelerimizi konuştuk ve desteklerini talep ettik. Kendisini de ilçemize davet ettik.
    Başkanımıza Kadın Kooperatifimiz'in ürettiği ürünlerimizden hediye ettik. Kendisi de Ümraniye Belediyesi'nin kendi el üretimi olan plaketlerden bizlere takdim etti. 
Başkanımıza bizlere ilgisinden ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz.” dedi.
    İlçemize yapılması planlanan Havsa Millet Bahçesi'nin proje çizimleri öncesi Ümraniye Millet Bahçesi'ni yerinde gezerek incelemelerde bulunan Başkan Balkan; “İlçemize yaptıracağımız Havsa Millet Bahçesi'nin proje aşaması ihale edilmiş olup, proje çizimleri öncesi Ümraniye Belediyesince geçtiğimiz yıl yapılmış olan ve Ülke'mizin en büyük millet bahçelerinden olan Ümraniye Millet Bahçesi'ni yerinde gezerek incelemelerde bulunduk. 
    Ümraniye Belediye Başkan Yardımcısı Sibel Şenocak ve Ümraniye Park ve Bahçeler Müdürü Ertuğrul Şahin, Millet Bahçesi'nin yapım aşamalarını ve sürecini bizlerle paylaştı. 
    Yaklaşık 330 dönüm alana kurulu, Ülkemiz'in en güzel bahçelerinden birini detaylıca inceleme fırsatımız oldu.
    İlçemiz içinde en uygun projenin çizilebilmesi ve yapılması için bizlere ışık tutan çok verimli bir ziyaret gerçekleştirdik.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com