Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
25 Kasım 2020 Çarşamba
Çocuk Oyun Grupları ve Fitness Aletleri Yenileniyor
İlçemiz Belediyesi, ilçe genelindeki parklarda eskiyen ve kırılan çocuk oyun grupları ve fitness aletlerini yeniliyor.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz genelinde çalışmalarına devam eden Havsa Belediyesi, parklarda eskiyen ve kırılan çocuk oyun grupları ile fitness aletlerini yenileriyle değiştiriyor.
    Konu ile ilgili olarak İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan gazetemize yaptığı açıklamada; “Pandemi döneminde evlere hapsolan çocuklarımızın biraz olsun enerjilerini atarak mutlu olmalarını sağlamak için parklarımızı ve yine sağlıklı kalmak için de spor alanlarımızın vazgeçilmezi kondisyon aletlerimizi yeniliyoruz.
    Birçoğu zaman nedeni ile yıpranmış ve bir kısmı da kullanılamaz hale gelen çocuk oyun gruplarımızı ve ilçemizde bulunan kondisyon aletlerimizi bugün itibari ile yenilemeye başladık. Edirne Valiliğimiz'in köylerde ve kurumlarda başlattığı çocuk oyun grubu kurma çalışmaları ile paralel olarak biz de yine Valiliğimiz'in ve kardeş belediyemiz Gaziosmanpaşa Belediye'sinin de desteği ile parklarımızdaki kullanımı uygun olmayan sağlıksız oyun gruplarımızı ve kondisyon aletlerimizi yeniliyor, ihtiyaç olan bölgelerimize de yenilerini kazandırıyoruz. 
    Çocuklarımızın yüzünü bir nebze güldürebilmek, ailelerimizin de sağlıklı kalmalarını sağlamak için attığımız adıma hiç tereddütsüz destekte bulunan Edirne Valimiz Sayın Ekrem Canalp ve Kardeş Belediyemiz Gaziosmanpaşa Belediye Başkanımız Sayın Hasan Tahsin Usta'ya ilçemiz adına teşekkür ediyoruz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com