Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
24 Kasım 2020 Salı
İlçemizin Projelerdeki Başarı İstikrarı Sürüyor
Havsa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün artık klasikleşen Erasmus+ projelerindeki başarılarına bir yenisi daha eklendi.

Sertkan YILMAZ

    20 öğrencimiz, Avrupa'nın iki ülkesinde ( İtalya ve Çekya )işe yerleştirme ve staj eğitimi alarak bilgi ve tecrübelerini geliştirmek amacıyla 3 hafta boyunca koordinatör öğretmenleri denetiminde staj yapacaklar.
    Bütçesi 57.056,00 Euro olan projemizin hibe sözleşmesi, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Özkan Fidan tarafından imzalandı.
    Konu ile ilgili olarak İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan yaptığı açıklamasında; “2020 teklif çağrısı kapsamında hazırladığımız "Rüzgar Hepimizi İstihdam Eder" başlıklı, Şehit Öğretmen Mehmet Birol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Edirne Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Süloğlu Ali Ayağ Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Uzunköprü Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin de ortak olduğu projemizde, Elektrik-Elektronik Teknolojisi ve Makine Teknolojisi alanlarında okuyan toplam 20 öğrencimiz, Avrupa'nın iki ülkesinde ( İtalya ve Çekya )işe yerleştirme ve staj eğitimi alarak bilgi ve tecrübelerini geliştirmek amacıyla 3 hafta boyunca koordinatör öğretmenleri denetiminde staj yapacaklardır. Tüm öğretmen ve öğrencilerimizi kutluyor başarılarının devamını diliyorum.” dedi. 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com