Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
31 Ekim 2020 Cumartesi
İyi Parti 2'nci Olağan Kurultayı 20 Eylül'de
İyi Parti 2'nci Olağan Kurultayı 20 Eylül 2020 Pazar günü Korona Virüs salgını kapsamında Ankara Altınpark’ta sadece delegelerin katılımı ile yapılacak. Açık alanda yapılacak olan Kurultay’da maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulması sağlanacak. ‘Millet Bizi Çağırıyor’ sloganı ile yapılacak olan Kurultay’a Havsa Delegesi olarak İlçe Başkanı Hasan Aktaş’da katılacak.

Sertkan YILMAZ

    İyi Parti'de İl ve İlçe kongrelerinin tamamlanmasının ardından 20 Eylül 2020 Pazar günü İyi Parti 2'nci Olağan Kurultayı 'Millet bizi çağırıyor' sloganıyla yapılacak. Covid-19 önlemleri kapsamında Ankara Altınpark'ta açık alanda ve seyircisiz yapılacak kurultay'a  misafir, diğer siyasi partilerin temsilcileri, yabancı misyon ve protokol davet edilmeyecek, sadece delegeler katılabilecek. Kurultay sırasında tüm maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları uygulanacak ve denetlenecek. 
    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş 20 Eylül'de yapılacak olan 2'nci Olağan Kurultay ile gazetemize yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi;
    “Partimizin 1 Şubat'ta başlatmış olduğu ancak tüm dünyayı ve ülkemizi de etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeni ile 16 Mart tarihi itibarı ile İl ve İlçe kongrelerimize ara vermiştik. Normalleşme süreci ile birlikte 21 Haziran itibarı ile ertelenen kongrelerimiz tamamladık. 'Millet bizi çağırıyor' sloganı ve büyük bir coşku ile bu Pazar günü 2'nci Olağan Kurultayımızı gerçekleştireceğiz. 
    Ankara Altınpark'ta yapılacak olan 2. Olağan Kurultayımız için tüm Türkiye'yi gelinlik kız gibi süsleyeceğiz.
    Kurultay delegesi olarak bizlerde Ankara Altınpark'ta olacağız. Havsa kurultaya hazır. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'i yeniden Genel Başkanımız seçeceğiz.
Sözümüz söz. İyi Parti'yi İktidar,
    Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener'i Cumhurbaşkanı yapacağız.
'Millet bizi çağırıyor'.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com