Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2020 Pazar
Canlı Hayvan Pazarımız Yine Saat 00.01'de Açılacak
Her hafta kurulan ve ilçemize önemli bir hareketlilik katan Canlı Hayvan Pazarımız geçtiğimiz haftalarda olduğu gibi bu hafta da gece Saat: 00.01 itibari ile açılacak.

Sertkan YILMAZ

    Kurban bayramına sayılı günler kala ilçemizde her hafta Cumartesi günü kurulan Canlı Hayvan Pazarı geçtiğimiz hafta olduğu gibi 25 Temmuz 2020 Cumartesi günü  gece saat 00.01 itibari ile açılacaktır.
    Havsa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'nden gazetemize yapılan açıklamada;  “Hayvan pazarımız Cumartesi gecesi 00.01 itibarı ile açılacak olup rapor verme işlemleri sabah 8' de başlayıp, saat 12 ye kadar devam edecektir.
Pazarımıza hayvan getirecek yetiştiricilerimizin gereken tedbirleri sıkı bir şekilde almalarını istiyoruz. Pazara hayvan getirecek yetiştiricilerimizin pazar girişinde ateş ölçer ile vücut ısıları ölçülecek, vücut ısısı yüksek olan yetiştiricilerimiz pazara alınmayacaktır.
    Maske takmak ve sosyal mesafe kuralına uymak zorunludur. Maskesiz yetiştiriciler pazara alınmayacaktır. Sosyal mesafeye uymayanlar hakkında işlem yapılacaktır.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com