Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2020 Pazar
İlçemiz Belediye Ekipleri Çalışmalarına Aralıksız Devam Ediyor
İlçe halkının sağlığı, konforu ve ilçemizin genel görünümünü güzelleştirmek adına ilçemiz belediyesi ekipleri birçok koldan çalışmalarına devam ediyor.

Sertkan YILMAZ

    İlçemiz Belediyesi ekipleri çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. İlçe halkımızın sağlığı, konforu ve ilçemizin genel görünümünü güzelleştirmek adına ilçemiz belediyesi ekipleri birkaç koldan çalışmalarına devam ediyor. 
    Çalışmalar kapsamında Yeni Mahalle'de kaldırımların sökülmesinin ardından yeni taşların döşeme çalışması, çarşıdaki kaldırımlara engelli rampası yapılması ve Varoş Mahallesi Uzunköprü caddesinde kanalizasyon ve kaldırım yenileme çalışması yapıldı.
    Kır Bahçesi Davet Salonu'nda da çalışmalar hız kesmeden devam ediyor. Dekoratif aydınlatma işleri, ağaç budama işleri ve sulama sistemi işlemleri tamamlandı. 
    Ayrıca Toplum Sağlığı Merkezi yetkilileri ile birlikte İlçemiz Belediyesi Zabıta ekipleri cafe ve restoranlarda dentimler gerçekleştirdi. 
    Konu ile ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan; “İlçemize hizmetlerimiz aralıksız devam ediyor. İlçe halkımızın sağlığını ve konforunu geliştirmek, ilçemizde ihtiyaç duyulan eksiklikleri gidermek, ilçe halkımızın refahını yükseltmek adına olanaklar dahilinde elimizden gelen çalışmaları yapmaya gayret ediyoruz ve edeceğiz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com