Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
05 Ağustos 2020 Çarşamba
“Daha Dinamik Bir Yapı ile Çalışmalarımızı Devam Ettireceğiz”
İyi Parti İlçe Başkanları, Edirne Merkez kongrelerinin tamamlanmasının ardından geçtiğimiz günlerde İyi Parti İl Başkanlığı binasında İl Başkanı Ekrem Demir Başkanlığında bir araya geldi.

Nilay YILMAZ

    Edirne merkezde kongrelerini tamamlayan İyi Parti, ilçe başkanları toplantısını geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdi.
    İyi Parti İl Başkanlığın binasında gerçekleşen toplantıya İl başkanı Ekrem Demir başkanlık etti. Toplantıya katılan İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş gazetemize yaptığı açıklamda; 
    “İlçe başkanlarımızın katıldığı toplantıda İl ve ilçelerdeki sorunlar görüşülerek fikir alışverişinde bulunuldu. Bizler çıkmış olduğumuz bu yolda emin adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Tüm kongrelerimizi tamamladık. Yeni dönemde daha dinamik bir yapı ile çalışmalarımızı devam ettireceğiz.
    Gerçekleştirdiğimiz toplantıda da önümüzdeki günlerde yapacağımız çalışmalar için fikir alışverişinde bulunduk.”dedi.
    Aniden geçirmiş olduğu kalp kirizi sonucu 15 Temmuz 2020 Çarşamba günü vefat eden Gürsel Şimşek'in vefatından dolayı büyük üzüntü duyduğunu belirten Aktaş, “Milliyetçı Hareket Partisı eski İl Başkanı ve 5 dönem milletvekili adayı olan beraber çalışma imkanı bulduğum Gürsel Şimşek'i kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyim Gürsel Şimşek 'e cenabı haktan rahmet diliyor ailesi sevenlerine sabırlar diliyorum. Mekanın cennet olsun inşallah.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com