Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2020 Pazar
İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa Elazığ/Ağın İlçesine Atandı
29 Ekim 2018 tarihinde ilçemize atanarak görevine başlayan İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa yaklaşık 21 aylık görev süresinin ardından 14 Temmuz 2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Elazığ ili Ağın ilçesine atandı.

Nilay YILMAZ

    2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile ilçemiz Kaymakamlığına atanan Neslihan Kısa, yaklaşık 21 ay ilçemizde görev yaptı. 21 aylık görev süresi boyunca gerek ilçe merkezinde gerekse köylerimizde birçok çalışmalarda bulundu. 14 Temmuz 2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Elazığ ili Ağın ilçesine atanması sebebi ile ilçemize veda eden Kısa, 15 Temmuz Şehitleri Anma, Demokrasi ve Milli Birlik Günü programında yaptığı veda konuşmasında; 
    “Değerli mesai arkadaşlarım ve kıymetli Havsalılar,
    29 Ekim 2018 tarihinde yani bundan 21 ay önce başladığım ve büyük bir onur ile yürüttüğüm Havsa Kaymakamlığı görevimden, 14 Temmuz 2020 tarihli Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi ile Elazığ/Ağın ilçesine atanmış olmam dolayısıyla ayrılacağım. Bugün vesilesiyle sizlerle vedalaşmak, helalleşmek istedim. Görev yaptığım süre içinde omuz omuza çalıştığımız mesai arkadaşlarıma, muhtarlarıma, siyasi partilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza ve teveccühleri ile beni aralarına kabul eden değerli Havsalı hemşehrilerime teşekkürlerimi sunuyorum. Ben herkese hakkımı helal ediyorum ve silerden de haklarınızı helal etmenizi diliyorum. Arkamda hoş bir sada bırakabilmek, hayırla ve hasretle anılabilmek temennisi ile Allah'a emanet olun.” dedi.
    BatıEkspres Gazetesi olarak Kaymakamımız Neslihan Kısa'ya yeni görev yerinde başarılar diliyoruz.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com