Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
05 Ağustos 2020 Çarşamba
Yeni Kaldırımlara Fidan Ekimi Öncesi Hazırlık Çalışmaları
İlçemiz Yeni Mahallede yapımı başlayan kaldırım yenileme çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan yenilen kaldırımlara ekilecek olan fidanları yerinde görmek için Lüleburgaz Fidanlığını ziyaret etti.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan Park ve Bahçeler Sorumlusu Onur Özden ile birlikte ilçemiz Yeni Mahallede döşenen kaldırımlarda peyzaj düzenlemesi için Lüleburgaz Fidanlığını ziyaret etti. 
    Ziyaret ile ilgili gazetemize açıklama yapan Başkan Balkan; “Park ve Bahçeler Sorumlumuz Onur Özden ile Lüleburgaz Fidanlık Müdürlüğü'nü ziyaret ederek kaldırımlarımızın üzerine dikeceğimiz yeni fidanlarımızı gördük.
    Geçtiğimiz günlerde kaldırım çalışmalarımız öncesinde yanlış budamadan ve yaşlanmadan kaynaklı ekolojik ömrünü tamamlayan ağaçlarımızı kaldırımlarımızdan toplamıştık.
    Kaldırım çalışmalarımızı tamamlamamızın ardından fidan yerlerimizi hazırlayarak, ağaçlarımızın ekime uygun hale geldiği Ekim-Kasım aylarında yeni fidanlarımızı dikerek kaldırımlarımıza yeşilin güzelliğini ekleyeceğiz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com