Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2020 Pazar
Başkan Balkan Ziyaretlere ve Çalışmalara Devam Ediyor
İlçemiz Bele-diye Başkanı Av. Aydın Balkan hem ilçede hem de ilçe dışında çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir dizi ziyaret için yine Ankara’ya giden Balkan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile Sosyal Güvenlik Kurumu’nu ziyaret etti.

Nilay YILMAZ

    Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan Ankara ziyaretlerine devam ediyor. İlçemiz ile ilgili yapılan ve yapılacak olan projeleri görüşmek üzere Ankara'da bir dizi ziyaretler gerçekleştiren Balkan, AK Parti Edirne Milletvekili Fatma Aksal ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank ve Sosyal Güvenlik Kurumu Başkanı İsmail Yılmaz ile görüştü. 
    Ziyaretleri ile açıklamada bulunan İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan; “Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'mızda Bakan Yardımcımız Sn. Fatma Varank'ı, vekilimiz Sn. Fatma Aksal ile ziyaret ederek ilçemizde devam eden ve planladığımız projeler hakkında görüş alışverişinde bulunarak, Bakanlığı'mızın desteğini talep ettik. İlçemize desteklerinden ötürü Sn. Bakanımız'a şükranlarımızı sunuyorum.
    Yine Ankara'da Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Başkanı Sn. İsmail Yılmaz'ı, vekilimiz Sn. Fatma Aksal ile ziyaret ederek, Belediyemiz ve Kurumumuz arasındaki mali konuların çözümü noktasında istişarelerde bulunduk.” dedi.
    Ankara ziyareti sonrasında ilçeye dönen Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, Edirne Gençlik ve Spor İl Müdürü Selim Ak ile birlikte ilçemize Spor Toto desteği ile kazandırılan Basketbol Sahası'nda ve tadilatı yapılan Kapalı Spor Salonunda incelemelerde bulundular. 
    Balkan; “Spor Toto'nun desteği ile ilçemize kazandırdığımız basketbol sahamızın zemin kontrollerini ve Kapalı Spor Salonumuzun tadilatının kontrollerini İl Müdürümüz Sn. Selim Ak ile yaptık. Yapıları teslim almadan önce, hatalı ve eksik işlerin tespitini yaparak düzeltmesini yaptıracağız.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com