Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2020 Pazar
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir İlçemizi Ziyaret Etti
İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, kongre süreci öncesinde ilçemizi ziyaret etti. İYİ Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş, Yönetim Kurulu Üyeleri ve delegeler ile bir araya gelerek sohbet ettiler.

Sertkan YILMAZ

    İyi Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir, kongre öncesi ilçe teşkilatlarıyla istişarelerde bulunmak, teşkilat mensuplarının düşüncelerini dinlemek ve kongre sonrası partisinin yerel politikalarını belirlemek ve genel politikalar ile ilgili de yol haritasına katkı tayin etmek üzere planladıkları ziyaretleri kapsamında ilçemiz İYİ Parti İlçe Teşkilatını ziyaret etti.
    Başkan Ekrem Demir ve beraberindekiler, parti binasında Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş, yönetim kurulu üyeleri ile il delegeler tarafından karşıladı.
    Tüm ilçe teşkilatları ve partililerle bir araya gelerek istişareler gerçekleştireceklerini ifade eden İl Başkanı Ekrem Demir, "Kongremizin şehrimize ve partimize hayırlar getirmesini diledik. Nazik ev sahiplikleri için çok teşekkür ederim" dedi.
    İYİ Parti Edirne İl Başkanı Ekrem Demir'in ziyaretinin ardından gazetemize açıklamada bulunan Hasan Aktaş; “İl Başkanımız Sayın Ekrem Demir İl Başkanlığı seçimi öncesi ilçe teşkilatımızı ziyaret etti. Kendisine çıktığı bu kutlu yolda teşkilatım adına başarılar diliyoruz. Allah hepimizin yolunu açık etsin yar ve yardımcımız olsun.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com