Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
15 Temmuz 2020 Çarşamba
Başkan Balkan Ankara'da Bir Dizi Ziyaretler Gerçekleştirdi
Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan Ankara'ya giderek bir dizi ziyaretlerde bulundu. İlçemizde yapılan, devam eden ve yapılacak olan çalışmalar ve projeler ile ilgili olarak bilgi alışverişinde bulunan Balkan ilk olarak AKP Edirne Milletvekili Fatma Aksal'ı ziyaret etti.

Nilay YILMAZ

    Başkan Balkan ziyaretiyle ilgili olarak; “Seçilmesinin 2. Yılında Vekilimiz Fatma Aksal ile T.B.M.M. bahçesinde çalışmalarımızı takip etmeye devam ediyoruz.
    Milletimizin iradesi ile göreve geldikten sonra hiçbir ayrım yapmaksızın hemşehrilerimizin tüm taleplerine koşan vekilimizin 2. yılını kutlar, sağlıklı ve başarılı günlerinin devamını dilerim.” dedi. 
    Sonrasında AKP Edirne Milletvekili Fatma Aksal, İl Başkanı Belgin İba, Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ve ilçe başkanları DSİ Genel Müdürü Kaya Yıldız'ı ziyaret etti.
    Başkan Balkan yapılan görüşmede Havsa'da devam eden dere çalışması ile ilgili bilgi vererek, dere projesinin ihale aşamasına geçmesi için taleplerini ilettiğini belirtti.
    Milli Emlak Genel Müdürlüğüne de ziyarette bulunan Milletvekili Fatma Aksal, İl Başkanı Belgin İba, İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ve Keşan İlçe Bşk. Gürcan Kılınç, Milli Emlak Genel Müdürü Tufan Büyükuzun ile görüştü. Balkan görüşmede; “Çalışmalarımız hakkında görüşüp, taleplerimizi ilettik. Kıymetli Genel Müdürümüz'e ilçemize olan destekleri için teşekkür ederim.” dedi.
    Ziyaretleri kapsamında Karayolları Genel Müdürü Abdulkadir Uraloğlu ile görüşen Milletvekili Fatma Aksal, İl Başkanı Belgin İba ve Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, “Havsa'da planlanan yeni Havsa - Avrupa Otobanı bağlantı yolu ile ilgili görüş ve taleplerimizi ilettik. Havsa'mız için Hükümet ve Belediye yatırımlarımızı takip etmeye devam ediyoruz.” dedi.
    Milletvekili Fatma Aksal ve İl Başkanı Belgin İba ile birlikte Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı, Bakan Naci Ağbal'ı ziyaret eden Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ilçe ile ilgili planlanan ve takibini sürdürdüğü projeleri paylaşarak destek istedi. 
    Son olarak Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, Edirne Milletvekili Fatma Aksal ve İl Başkanı Belgin İba ile Gümrüklerden sorumlu Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay'ı ziyaret etti. Balkan İlçede yapılması planlanan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. 
    Ankara ziyaretleri sonrasında gazetemize açıklamada bulunan İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan; “Amacımız İlçemizi her anlamda çağın gereklerine uygun, zamana hızlı ayak uydurabilen, değişimi yakalayan ve döneminin hizmetlerini hemşehrimize en hızlı şekilde sunabilen bir Belediye olabilmek. İlçemizde gerek devam eden gerekse başlaması planlanan projeler ile ilgili olarak ziyaretlerde bulunduk. Talep ve projelerimizin takibini yaptık. İlçemiz için var gücümüzle çalışıp, İlçemize layık olan yatırımları getirmeye çalışıyoruz.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com