Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
15 Temmuz 2020 Çarşamba
CHP'den Edirne Gazdaş Müdürlüğüne Ziyaret
CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden, Havsa İl Genel Meclis Üyesi Serdar Çığla, Belediye Meclis Üyesi Alaattin Karlatlı ve CHP Havsa İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Memduh Doğramacıoğlu, Edirne Gazdaş Müdürlüğü'nü ziyaret etti.

Sertkan YILMAZ

    2020 yılı için ilçeye yapılacak yatırımlar ile ilgili bilgi aldıklarını ifade eden Özden gazetemize yaptığı açıklamasında; 
    “Edirne Gazdaş Doğal Gaz Müdürlüğüne, İl Genel Meclis Üyesi Serdar Çığla, Belediye Meclis Üyesi Alaattin Karlatlı ve CHP İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Memduh Doğramacıoğlu ile giderek 2020 Havsa doğalgaz yatırımı hakkında bilgi aldık. Gazdaş Müdürü Sayın Cumhur Pekdemir ve Havsa sorumlusu bizlere detaylı bir sunum yaptılar. Doğal gaz yatırım planı 2020 yılında iki kısımda uygulanacak, birinci kısım, Yeni Mahalleden Uzunköprü Caddesine ve Uzunköprü Caddesi dahil olmak üzere Havsa merkez güneybatı kısmı, yani Fatih Caddesi ile Uzunköprü Caddesi arasında kalan çeyrek ada, İhalesi yapılmış Temmuzda başlanacak. Ağustosta da ikinci kısım ihaleye çıkacak, onda da Hacı İsa Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesinin Fatih Caddesi güzergahı Babaeski istikametine doğru, köprüden sonra sağ tarafında kalan kısım ihale edilecek. Havsamız bu yatırımı bekliyor. Gazdaş Müdürü Sayın Cumhur Pekdemir'e ve Havsa Sorumlusu Mühendis Devrim Bey'e bilgilendirmeler için teşekkür ederiz. Halkın yaşamını kolaylaştıracak bu yatırımın bir an önce gerçekleşmesini dileriz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com