Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
15 Temmuz 2020 Çarşamba
Fidan “YKS Sınavına Girecek Öğrencilerimize Başarılar Diliyorum”
Ülkemizi etkisi altına Covid-19 pandemisi sürecinde Yükseköğretim Kurumları Sınavları (YKS) 27 ve 28 Haziran tarihlerinde düzenlenecek. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Özkan Fidan hafta sonu yapılacak olan YKS sınavına girecek tüm adaylara başarı diledi. Fidan yaptığı açıklamasında;

Sertkan YILMAZ

    “Biliyorum ki sizler gireceğiniz sınav için elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmeniz, hedeflerinize ulaşmanızda en büyük yardımcınız olacaktır. Başaracağınıza dair inancınızın, sınav sonuçlarıyla gerçekliğe dönüştüğünü göreceksiniz. 
    Başarı, hak ettiğinizi düşündüğünüz değerdir. Başkalarının ölçüsü sizin başarınız olamaz. Bu sebeple sizi mutlu edecek sonuca, siz karar vereceksiniz. Bizler, size inanıyor ve güveniyoruz.
    Ülkemizin geleceğinin teminatı olan öğrencilerimizin sınavlara hazırlanmasında emek sarf eden, siz değerli velilerimize, okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize teşekkür ediyor, sınava girecek olan bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum.” dedi.
    Batı Ekspres gazetesi olarak YKS sı-navına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyoruz.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com