Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
15 Temmuz 2020 Çarşamba
İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan FİDAN'ın 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Sonu Mesajı
Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona Virüs önlemleri kapsamında uzaktan eğitim sürecine başlayan ilk ve orta dereceli okullarımız 19 Haziran 2020 Cuma yıl sonu tatiline girdi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan yıl sonu sebebi ile mesaj yayınladı.

Sertkan YILMAZ

    Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan Korona Virüs önlemleri kapsamında uzaktan eğitim sürecine başlayan ilk ve orta dereceli okullarımız 19 Haziran 2020 Cuma yıl sonu tatiline girdi. İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan, yayınladığı yıl sonu mesajında;   
    “Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) sebebi ile dünyanın birçok ülkesinde olduğu gibi bizim ülkemizde de yüz yüze eğitime ara verildi. "Uzaklaştıkça Yakınlaşıyoruz" ve "Tatil Değil Uzaktan Eğitim" sloganları ile Milli Eğitim Bakanlığımız uzaktan eğitim süreci başlattı. Bu süreçte TRT-EBA TV, EBA gibi çeşitli uygulamaları hayata geçiren bakanlığımızın çalışmaları doğrultusunda öğretmenlerimizin ve okul idarecilerinin özverili çabaları sonucunda başarılı bir şekilde uzaktan eğitim çalışmaları yürüttük. Bu çalışmalarımızın sonucunda 19 Haziran 2020 günü, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılını tamamlamış bulunmaktayız.
Sevgili Öğrencilerimiz;
    Yaz tatilinizi verimli geçirin, eğlenin ve bol bol kitap okuyun. Sağlık kurallarına riayet ederek, kendi sağlığınızla birlikte sevdiklerinizin ve diğer insanların da sağlığını koruyun ve hep birlikte yeni eğitim öğretim yılına sağlıklı ve mutlu bir şekilde başlayalım.
    Mustafa Kemal Atatürk'ün "Birlik ve beraberlik; ölümden başka her şeyi yener." sözünde de belirttiği gibi ulus olarak birlik ve beraberliğimizin daha da güçlendiği bu dönemde, büyük fedakârlık gösteren sağlık çalışanlarımıza, vefa destek ekibinde görev alan öğretmen ve personellerimize şükranlarımı sunuyor, hep beraber öğrenci cıvıltılarının yankılanacağı yeni eğitim öğretim yılında, okullarımızda yüz yüze görüşmek dileğiyle hepinize iyi tatiller diliyorum.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com