Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
29 Temmuz 2021 Perşembe
Okullarımız Sınav Öncesi Dezenfekte Edildi
Milli Eğitim Bakanlığınca ülke genelinde 20 Haziran 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan LGS için ilçemiz okulları dezenfekte edildi.

Sertkan YILMAZ

    20 Haziran 2020 Cumartesi günü ülke genelinde yapılacak olan LGS için ilçemiz okullardaki çalışmalar tamamlanarak tüm okullarımız dezenfekte edilerek sınava hazır hale getirildi.
    İlçemiz Milli Eğitim Müdürü Özkan Fidan gazetemize yaptığı açıklamada; “Tüm okullarımız, ĹGS sınavının ve mesleki çalışmalarının daha sağlıklı bir ortamda yapılması amacıyla dezenfekte edilip öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz için hazır hale getirilmiştir.
    Tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi süreci sonrası öğrencilerimiz bu yıl farklı bir uygulama ile LGS'ye kendi okullarında girecekler. Sınav günü öğrencilerimizin sağlık ve hijyen kurallarına uygun bir şekilde sınav geçirmeleri için çalışmalarımızı yaptık. Okullarımız hazır hale geldi. Sınav oturma düzenleri sosyal mesafe kurallarına göre belirlendi. Sınav günü sınavın en iyi şekilde geçmesi adına tüm planlamalarımızı tamamladık. Sınava girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com