Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
15 Temmuz 2020 Çarşamba
Üretici Kadınlarımızın Ürünleri Yeni Stantlarda
03 Şubat 2018 Cumartesi günü Havsa Belediyesi önünde açtıkları stand ile bu yola çıkan üretici kadınlarımız Avrupa’ya açılıyor.

Sertkan YILMAZ

    Edirne Valiliğinin destekleriyle kurulan Havsa Kadın Girişimcileri Üretim ve İşletme Kooperatifi üyesi kadınların ürettikleri doğal ürünler, Kapıkule, Hamzabeyli ve İpsala sınır kapıları güzergâhında bulunan marketlere konulan stantlarda satılmaya başladı.Havsa Kadın Girişimcileri Üretim ve İşletme Kooperatifi tarafından üretilen el emeği yiyecekler, Edirne Valiliğince temin edilen stantlarda müşterilerin beğenisine sunuluyor. 
    Üzerinde Edirne figürlerin yer aldığı ve özel tasarım yapılarak üretimi sağlanan stantlarda doğal ürünlerin satışı yapılıyor. Avrupa'ya açılan sınır kapıları güzergâhındaki tesislerde 7 farklı noktada satışa sunulan kooperatif ürünleri büyük ilgi görüyor. 
    S.S. Havsa Kadın Girişimcileri Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Hülya Tuncer, gazetemize yaptığı açıklamada, “Biz işimizi severek yapıyoruz. Bugün geldiğimiz bu nokta ile gurur duyuyoruz. Amacımız daha da güzel işler yapmak. Bir hayalimiz daha gerçek oldu. Başta Sayın Valimiz Ekrem Canalp olmak üzere çıkmış olduğumuz bu yolda bize destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz. “dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com