Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
15 Temmuz 2020 Çarşamba
İlçemiz Kaldırımları Yenileniyor
İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'ın seçim vaatleri arasında yer alan kaldırımların yenilenmesi çalışmaları başladı. Yaklaşık 30 yıl önce yapılmış olan ve şuan kullanımı zor ve eski olan ilçemiz kaldırımları yenileniyor. Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan “Mazeret üretmeden iş üreteceğiz” dedi.

Nilay YILMAZ

    Yaklaşık 30 yıl önce yapılmış olan ve şuan kullanımı zor ve eski olan ilçemiz kaldırımları yenileniyor.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'ın seçim vaatleri içerisinde bulunan ilçe kaldırımlarının yenilenmesi çalışmaları geçtiğimiz günlerde başladı.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan konu ile ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada;
    “Mahallerimizde uzun yıllardır kaldırım çalışması yapılmamıştı. Bizlerde seçim döneminde kaldırım çalışmaları yapacağımızı vaat etmiştik.İlçemizde belki 25 sene belkide daha da önceleri yapılmış eski bozuk yürünemez halde maalesef ilçemize yakışmayan kaldırımlarımız mevcut. Bizler bugün inşallah kaldırım çalışmalarımıza başlıyoruz. Ayrıca bozuk olan sokak yollarımızın çalışmalarına da Gazdaş çalışmalarının ardından başlayacağız.
    Önümüzdeki ay Gazdaşın planlaması dahilinde gaz şebekesi döşeme işlemi tekrar başlayacak. Ara yollarımız ve ana yolumuz tekrar kazılacak. Bizlerde yapacağımız yollar tekrar zarar görmesin düşüncesi ile Gazdaş’ın çalışmaları ardından öncelikle geçen yıl kazılan ana ve ara yolumuzu yapacağız. Gaz şebekesi döşendikçe toprağın çökmesinin ardından yol çalışmalarımıza devam edeceğiz. Tabi burada kaynaklarımızı etkin kullanmak hem yapacağımız yolların bozulmaması için bu çalışma planını yaptık. Kaldırım çalışmalarımızı da dikkatli bir şekilde yapacağız.
    Bir yandan dere ıslah çalışmamız, bir yandan kır düğün salonumuzun çalışmaları sürerken kaldırım çalışmalarımıza da bugün başlamış bulunuyoruz. Mazeret üretmeden inşallah iş üreteceğiz. Özlenen beklenen Havsa'mızı sizlerle birlikte inşa edeceğiz. Yaptığımız çalışmalarımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyor, göstermiş olduğunuz sabır için şimdiden teşekkür ediyorum.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com