Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
15 Temmuz 2020 Çarşamba
DSİ Bölge Müdürü Erdinç Kuran'ı Ziyaret Ettiler
İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve AK Parti Havsa İlçe Başkanı Haluk Savaştürk geçtiğimiz günlerde DSİ Bölge Müdürü Erdinç Kuran'ı makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Belediye ve DSİ işbirliği değerlendirildi.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve AK Parti Havsa İlçe Başkanı Haluk Savaştürk geçtiğimiz günlerde DSİ Bölge Müdürü Erdinç Kuran'ı makamında ziyaret ettiler.
    İlçemiz dere ıslah ve temizleme çalışmalarında belediye ve DSİ işbirliği çalışmaların düzgün ve hızlı ilerlemesine faydalı olduğunu belirtren İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan gazetemize yaptığı açıklamada; 
    “İl Başkanımız Sayın Belgin İba ve İlçe Başkanımız Sayın Haluk Savaştürk ile DSİ Bölge Müdürü Sayın Erdinç Kuran'ı ziyaret ederek deremizde DSİ ile birlikte yaptığımız temizleme ve düzenleme çalışmamızı değerlendirdik. Havsa Deremiz ile ilgili çalışmalarımızı yine aynı işbirliği içerisinde devam ettirerek ilçemizin dere ile ilgili sıkıntılarını çözmüş olacağız.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com