Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
30 Temmuz 2021 Cuma
“Normalleşme Sürecinde İlk Toplantımız Haftaya”
İyi Parti Havsa İlçe Teşkilatı Corona Virüs pandemisi sürecinde kapanan kapılarını 01 Haziran 2020 Pazartesi günü itibarı ile yeniden açtı.

Sertkan YILMAZ

    Korona virüs salgını nedeniyle kapılarını ziyarete kapatan İyi Parti Havsa İlçe Teşkilatı yeni normalleşme adımları ile birlikte  kapılarını tekrar açtı. Yeni normal dönemde ilk toplantılarının önümüzdeki hafta içi olacağını belirten Hasan Aktaş gazetemize açıklamada bulundu.
    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş gazetemize yaptığı açıklamada; “Tüm dünyada ve ülkemizde yaşanan pandemik dönem dolayısıyla yaklaşık 2,5 aydır uzak kaldığımız parti binamız ve arkadaşlarımızla tekrar buluşmuş olmanın heyecanını yaşıyoruz. Ülke genelinde atmış olduğu normalleşme adımlarıyla bizde parti binamızı 1 Haziran Pazartesi günü itibari ile açtık. Normalleşme sürecinde ilk toplantımızı önümüzdeki hafta içi yapacağız.
    Dünyayı ve ülkemizi etkileyen pandemi (Covid-19) sürecinde sorumluluklarını bilerek hareket eden ilçemiz ve köylerindeki değerli halkımızın sağduyulu davranışlarına, insanımıza reva görülen çağdaş norm'lardaki değer ve uygulamalarıyla sürecin huzurlu, güvenli ve sağlık açısından verimli geçmesine büyük katkıları bulunan başta İlçe Kaymakamımız Sayın Neslihan Kısa'ya İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Sercan Altınorak ve İlçe Jandarma Bölük Komutanımız Sayın Ömer Çıngı'ya teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz. Ayrıca bu süreçte fedakarca görev yapan tüm sağlık çalışanlarımıza da canı gönülden teşekkürlerimizi iletiyoruz.”
 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com