Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
15 Temmuz 2020 Çarşamba
Başkan İba İlçemiz ve Köylerini Ziyaret Etti
AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba 06 Haziran 2020 Cumartesi günü gönül seferberliği kapsamında başlatmış olduğu ziyaretleri kapsamında ilçemizi ve köylerini ziyaret etti. İba ilçemizde ve köylerinde vatandaşlar ve köy muhtarları ile bir araya gelerek sohbet etti.

Nilay YILMAZ

    AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, geçtiğimiz Cumartesi günü İlçemizi ve ilçemize bağlı köyleri ziyaret etti.
    AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba 06 Haziran 2020 Cumartesi günü gönül seferberliği kapsamında başlatmış olduğu ziyaretleri kapsamında  ilçemizi ve köylerini ziyaret etti. 
    AK Parti Edirne  İl Başkanı Belgin İba ilçemize yaptığı ziyaretler kapsamında ilk olarak ilçemizde her Cumartesi günü kurulan Havsa Sebze ve Meyve Pazarını ziyaret etti.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan; “İl Başkanımız Sayın Belgin İba, İlçe Başkanımız Sayın Haluk Savaştürk, İl Genel Meclis Üyemiz Sayın Ahmet Demircan, Mec-lis Üyelerimiz, İl ve İlçe Yönetim Kurulu üyelerimiz ile pazaryerimizi ziyaret ederek pazarcı esnafımıza hayırlı işler diledik hemşerilerimiz ile sohbet ettik, sıkıntılarını dinledik ve taleplerini aldık.
    Hem Belediyemiz, hem İl ve İlçe Yönetimimiz halkımızla her zaman iç içe, gönül gönüle olmaya devam ediyoruz, devam edeceğiz.”dedi.
    AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, AK Parti İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Demircan ve partililer daha sonra ilçemize bağlı Söğütlüdere Köyünü ziyaret ettiler.
    Köy Muhtarı Gürbüz Öztürk ve vatandaşlar ile bir araya gelen İba ve partililer burada köy halkının istek, talep ve sorunları hakkında istişarelerde bulundular.
    AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, AK Parti İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Demircan ve partililer daha sonra İlçemize bağlı Habiller Köyünü ziyaret ederek köy muhtarı Muammer Fidan ve köy sakinleri ile bir araya gelerek ihtiyaç ve talepleri dinlediler. AK Parti İl Başkanı İba, “Notlarımızı aldık. Dere ıslah çalışması önceliğimiz olacak.”dedi.
    AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ve partililer Habiller Köyü ziyaretinin ardından ilçemize bağlı Hasköy Köyü'nü ziyaret ederek köy muhtarı Cihan Akkaya ve vatandaşların ihtiyaç ve talepleri dinlediler.
    İlçemiz köyleri ziyareti kapsamında AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, AK Parti İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Demircan ve partililer  ilçemize bağlı Osmanlı Köyü'nü ziyaret ettiler.
    Köy muhtarı Arif Aykaç tarafından karşılanan İba ve partililer vatandaşlar ile sohbet edip talep ve isteklerini dinlediler. Osmanlı Otağ Köy Cazibe Merkezi yapımının hızla devam ettiğini belirten İba daha sonra ilçemize bağlı Kuzucu Köyü'nü ziyaret etti. Köy Muhtarı Ergun Kan ve vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Edirne  İl Başkanı Belgin İba, AK Parti İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Demircan ve partililer daha sonra Şerbettar Köyünü ziyaret ettiler.
    Köy muhtarı Hüsamettin Sevilmiş, köyün ihtiyaç ve taleplerini Başkan İba'ya iletti. Talepler ile ilgili olarak gerekli notları alan AK Parti Edirne İl Başkanı İba daha sonra ilçemize bağlı Çukurköy ve Bakışlar Köyü'nü ziyaret etti. Çukurköy Köy Muhtarı Fevzi Atlı ve vatandaşlarla sohbet  eden İba  Bakışlar Köy Muhtarı Hüzeyin Fidan ve köy halkının istek ve taleplerini dinledi.
    AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, AK Parti İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ahmet Demircan ve partililer  06 Haziran 2020 Cumartesi günü ilçemiz köylerine yaptıkları ziyaret kapsamında İlçemize bağlı Tahal ve Kulubalık Köylerini ziyaret ettiler. Tahal Köy Muhtarı İbrahim Erman köyün ihtiyaç ve taleplerini Başkan İba'ya iletti. 
    Koronavirüs salgını sonrası İl Başkanı Belgin İba ile birlikte İlçe ve köylerimizde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirten AK Parti Havsa İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ile Başkanımız Belgin İba Hanımefendi ile birlikte gönül seferberliği kapsamında çalışmalarımıza başladık. AK Parti teşkilatları olarak her zaman sahada ve vatandaşlarımızın yanındayız. Vatandaşımızın derdi bizim derdimizdir. Vatandaşımızın en iyi hizmeti alması ve partimizin başarısı için birlik ve beraberlik içerisinde, kaldığımız yerden çalışmaya yoğun bir şekilde devam edeceğiz. Bu cumartesi günü ziyaret edemediğimiz diğer köylerimizi de önümüzdeki hafta ziyaret edeceğiz.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com