Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
15 Temmuz 2020 Çarşamba
İlçemiz Pazarında Salgın Tedbirleri Devam Ediyor
İlçemizde her Cumartesi günü kurulan ve vatandaşların yoğun olduğu Havsa sebze ve meyve pazarında geçtiğimiz Cumartesi günü de Belediye ekiplerince kontrollü geçişler ve denetlemeler devam ediyor

Sertkan YILMAZ

    İlçemizde her Cumartesi günü kurulan sebze meyve pazarımızda korona virüs salgını ile mücadele kapsamında alınan tedbirler uygulanmaya devam ediliyor.
    İlçemizde her Cumartesi günü kurulan ve vatandaşların yoğun olduğu Havsa sebze ve meyve pazarında geçtiğimiz Cumartesi günü de Belediye ekiplerince kontrollü geçişler ve denetlemeler devam etti.
    İlçemiz Belediyesi her cumartesi vatandaşların yoğun olarak bir araya geldiği sebze meyve pazarı girişinde ateş ölçümü yapmaya ve salgın ile mücadele kapsamında tedbirler almaya devam etti.
    Yapılan kontroller sırasında bir vatandaşın ateşinin yüksek çıkması sebebi ile ilçe hastanesinde kontrolleri yapılarak salgınla ilgili herhangi bir belirti çıkmaması üzerine taburcu edildi.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, “Pazaryerinde kontrollü geçişler ve salgın tedbirlerimiz devam ediyor. Denetimlerimizde yüksek ateşi olduğunu tespit ettiğimiz bir vatandaşımızı kontrol amaçlı ambulans ile hastaneye nakil ettik.
    Salgın tedbirleri ile pazaryerimizdeki kontrollerimiz ve düzenlemelerimiz devam ediyor. Bir vatandaşımızda yüksek ateş tespit etmemizin ardından, tedbir amaçlı hastanemiz ile irtibata geçip ambulans talep ettik ve kontrolleri yapıldı. Çok şükür ki, kendisinde salgınla ilgili herhangi bir belirti çıkmaması üzerine taburcu edildi. Hemşerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com