Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
03 Haziran 2020 Çarşamba
İlçemiz Kaymakamlığı Korona Virüsle Mücadeleye Devam Ediyor
İlçemiz Kaymakamlığı tarafından tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs salgını İle mücadele çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Sertkan YILMAZ

    Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan korona virüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında İlçemiz Kaymakamlığı tarafından çalışmalar devam ediyor.
    Edirne Valisi Ekrem Canalp'in talimatları ve İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa'nın koordinasyonunda Korona Virüs salgınını önlemek için sahada dezenfekte çalışmaları, maske dağıtımı ve ilçemiz köylerinin temizliği, bakım ve onarım çalışmaları devam ediyor.
    İlçemiz Kaymakamlığı'ndan yapılan açıklamada; “Sayın Valimiz Ekrem Canalp'in talimatları Kaymakamımız Sayın Neslihan Kısa'nın koordinasyonunda Koronavirüs (Covid-19) salgınını önlemek için ilçemiz köylerinde dezenfekte çalışmaları hergün Kaymakamlığımızca kurulan ilaçlama ekibi tarafından yapılmaktadır. Ayrıca maske dağıtımı, köylerin temizliği,bakım ve onarım çalışmaları devam etmektedir. Ayrıca vatandaşlarımızın Korona virüs salgını hakkında bilgilendirme anonsları devam etmektedir.”

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com