Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
03 Haziran 2020 Çarşamba
AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri İlçemizi Ziyaret Etti
AK Parti Tekirdağ Milletvekili Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül geçtiğimiz Perşembe günü ilçemizi ziyaret ettiler.

Nilay YILMAZ

    AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül ile AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, 14 Mayıs 2020 Perşembe günü ilçemizi ziyaret ettiler.
    AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül ile AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba, ziyaretleri kapsamında AK Parti Havsa İlçe Başkanlığını ve İlçemiz Belediyesini ziyaret ettiler.
    14 Mayıs 2020 Perşembe günü gerçekleşen ziyarette heyeti, AK Parti İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, Yönetim Kurulu üyeleri ve partililer karşıladı.
    Ziyarette ülke ve bölgemiz gündemiyle ilgili istişarede bulunulurken, AK Parti İlçe Başkanı Haluk Savaştürk ziyaretten ötürü teşekkürlerini iletti.
    AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül ile AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Mestan Özcan ve AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan'ı makamında ziyaret ettiler.
    Ziyarette İlçemiz Belediye Başkanlığı'nın projeleri, işbirliği içinde yapılacak ve yürütülecek çalışmalar ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Ak Parti İl Başkanımız Belgin İba, AK Parti Tekirdağ Milletvekillerimiz Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül ile AK Parti Tekirdağ İl Başkanımız Mestan Özcan Belediye'mizde bizleri ziyaret ettiler.İlçemizdeki çalışmalarımızı kendileri ile paylaşıp fikir alışverişinde bulunduk. Nazik ziyaretlerinden ötürü kendilerine teşekkür ederim.İlçemiz, Trakya'mız ve Ülkemiz için el birliği ile çalışmaya devam ediyoruz.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com