Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
03 Haziran 2020 Çarşamba
İlçemizin İlk Kır Düğün Salonu
İlçemizde düğün salonumuzun hemen arkası halı sahamızın da hemen yanında 1000 m2'nin üzerinde bir alan içerisinde kır bahçesi düğün salonu projesini hayata geçiren İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, “1000 m2'nin üzerinde bir alana gerektiğinde konser veya balo gibi diğer etkinliklerinde yapılabileceği Havsa’ya yakışan bir kır bahçesi tarzında davet salonu yapacağız.” dedi.’

Nilay YILMAZ

    Havsa Belediyesi ekiplerince İlçemizin ilk kır düğün salonu için çalışmalar başladı.
    Geçtiğimiz hafta başlayan İlçemiz dere çevresinde peyzaj çalışmaları devam ederken İlçemiz Belediyesi tarafından  ilçemizin ilk kır düğün salonu içinde çalışmalar başladı.
    Havsa Belediyesi ekiplerince ilçemiz dere çevresinde peyzaj ve düzenleme çalışmaları geçtiğimiz günlerde başladı. Peyzaj çalışmaları devam ederken ilçemizde eksikliği hissedilen kır düğün salonunun yapımına başlandı.İlçemizin ilk kır düğün salonu olma özelliğini taşıyan Düğün salonu yapılacak olan ilk düğün organizasyonu için Belediye ekiplerince hızla hazırlanıyor.
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan gazetemize yaptığı açıklamada;
    “Geçtiğimiz günlerde deremizin çevre düzenlemesine ve peyzaj çalışmalarına başladık ve burada çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Bugünde ilçemizde eksikliği hissedilen kır düğün salonunun yapımına başladık. Ekiplerimiz kır düğün salonun bir an önce faaliyete geçmesi için yoğun bir şekilde çalışıyorlar.İçinde bulunduğumuz salgın sebebi ile ertelenen düğünlerimiz önümüzdeki aylarda inşallah yapılacak. Hemşehrilerimizin bu süreçte yaşanacak yoğunluk sebebi ile mağdur olmamaları için düğün salonumuzun hemen arkası halı sahamızın da hemen yanına kır düğün salonumuzu yapmaya başladık. Havsamıza yeni 2020 yılına yakışır bir kır bahçesi düğün salonu yapacağız. Arka tarafınada çocuklarımızın oynayabileceği bir park yapacağız.İnşallah Haziran ayı sonuna kadar kır bahçesi düğün salonumuzu tamamlamayı planlıyoruz. İlçemize halkımıza hayırlı olmasını diliyorum.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com