Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
03 Haziran 2020 Çarşamba
Kaymakam Kısa, Şehit Annelerini Unutmadı
Geçtiğimiz Pazar günü kutlanan Anneler Günü’nde İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa, Şehit Annelerini unutmadı. Kısa, beraberindeki heyet ile birlikte Anneler Günü dolayısıyla ilçemiz ve köylerindeki şehit ailelerini ziyaret etti.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa, beraberindeki heyet ile birlikte Anneler Günü dolayısıyla ilçemiz ve köylerindeki şehit ailelerini ziyaret etti.
    Geçtiğimiz Pazar günü Anneler Günü dolayısıyla İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa şehit annlerini unutmayarak  beraberindeki heyet ile birlikte ilçemizde ve köylerinde şehit ailelerini ziyaret etti.
    İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa, İlçe Jandarma Komutanı Ömer Çıngı ve İlçe Emniyet Müdür V. Sercan Altınorak, ile birlikte şehit annelerini bu anlamlı günde yalnız bırakmayarak ziyaret etti.
    İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa, İlçe Jandarma Komutanı Ömer Çıngı ve İlçe Emniyet Müdür V. Sercan Altınorak, Anneler Günü nedeniyle Azatlı Köyü Şehit P. Onb. Engin Gavak annesi Fethiye, Necatiye Köyü Şehit Uzm. Çavuş Engin Şahin'in annesi Hatice, Şehit P. Çvş Ayhan Orak'ın annesi Saniye, Şehit P. Onb. Tacettin Sobacı'nın annesi Hatice, Şehit Jan. Onb. Hakan Şeker annesi Esna, Şehit Jan. Er Oktay Deveci annesi Saadet ve Şehit Jan. Er Ruşit Akıncı'nın annesi Emine Hanımları ikametinde ziyaret ederek Anneler Gününü kutladı.
    Yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında şehit ailelerini evlerinin kapılarında ziyaret ederek hal ve hatırlarını soran İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa ,şehit annelerine çiçek ve çeşitli hediyeler takdim etti. Korona virüs salgını ile mücadele edilen süreçte  şehit ailelerini ziyaret ederek onların bu anlamlı gününe katkı sağlamanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden İlçemiz Kaymakamı Neslihan Kısa, başta şehit ve gazi aileleri olmak üzere tüm annelerin anneler gününü kutladığını ifade etti. 
 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com