Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
03 Haziran 2020 Çarşamba
Berber ve Kuaförler Açılarak Hizmete Başladılar
Yaklaşık 50 gün aradan sonra kapılarını müşterilerine açtılar.

Sertkan YILMAZ

    İlçemizdeki berber ve kuaförler 50 gün kapalı kaldıktan sonra 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü(dün) açılarak hizmet vermeye başladılar.
    Ülkemizde korona virüs salgını tedbirleri kapsamında iş yerlerine yönelik ilk kapatma kararı 16 Mart'ta uygulamaya konuldu. Bu tarih itibarıyla tiyatro, gösteri merkezi, konser salonu, birahane, kahvehane, yüzme havuzu, spor merkezi ve saunalar kapatıldı. 21 Mart 2020 tarihi itibari ile de lokanta, restoran, berber, kuaför, güzellik merkezleri, alış-veriş merkezleri (AVM) ve mağazalar kapatılmıştı.
    Yaklaşık 50 gün kapalı kaldıktan sonra tüm hazırlıklarını tamamlayan ilçemiz berber ve kuaförleri 11 Mayıs 2020 Pazartesi günü (dün) açılarak ilçemiz halkına hizmet vermeye başladılar.
    Geçtiğimiz Cuma günü İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan AK Parti Edirne İl Başkanı Belgin İba ile birlikte ilçemizde faaliyet gösteren berber ve kuaförlere belediye olarak hazırladıkları hijyet paketlerini teslim etti.
    BatıEkspres gazetesi olarak ilçemizde faaliyet gösteren tüm berber ve kuaför esnafımıza sağlıklı ve bereketli günler dileriz.
 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com