Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
26 Mayıs 2018 Cumartesi
Tufan Baş'tan Edirne Kent Müzesi'ne Bir Kıymetli Eser Daha
İlçemiz Belediye Meclis Üyesi Tufan Baş Edirne Kent Müzesi'nde sergilenmek üzere bir kıymetli eseri daha Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'a teslim etti.

Sertkan YILMAZ

    Edirne'nin kahraman evladı Çanakkale Şehidi Yüzbaşı Yusuf Kenan Efendi ile ilgili ayrıntılı bir dosya ve Edirne Kent Müzesi'nde sergilenmek üzere Edirne postalarında kullanılmış Osmanlı Dönemi'ne ait kurşun mühür Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'a teslim edildi. 
    Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan İlçemiz Belediye Meclis Üyesi Tufan Baş tarafından teslim edilen kıymetli belgeler ile ilgili olarak , “Çanakkale Şehidi Edirneli Yüzbaşı Yusuf Kenan Efendi ile ilgili ayrıntılı bir dosyayı ve Edirne Kent Müzesi'nde sergilenmek üzere Edirne postalarında kullanılmış Osmanlı Dönemi'ne ait kurşun mühürü, Havsa Belediye Meclis Üyemiz Tufan Baş'tan teslim aldık. Kendisine teşekkürlerimi sunuyorum.”dedi.
    Havsa Belediye Meclis Üyesi Tufa Baş,gazetemize yaptığı açıklamada “Edirneli Kahraman evladımız Çanakkale Şehidi Yüzbaşı Yusuf Kenan Efendi ile ilgili ayrıntılı bir dosyayı, ve kent müzemiz için Osmanlı Dönemi Edirne Postalarında kullanılmış kurşun mühürü Edirne Belediye Başkanımız Recep Gürkan  Bey'e teslim ettim.”dedi

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com
xx