Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2020 Pazar
Hasan Aktaş, “Bu Dönemde En Güvenli Yer Eviniz”
İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş, "Bu dönemde en güvenli yer eviniz” diyerek özellikle yaşlılara evde kalın uyarısında bulundu.

Sertkan YILMAZ

İyi Parti Havsa  ilçe Başkanı Hasan Aktaş, gazetemize yaptığı açıklamada; 
    "Ülkemizde de can kaybına yol açan ve günden güne hızla artan Koronavirus enfeksiyonundan korunmak ve yayılmasını önlemek için "evde kal" çağrısına uymak hepimizin sorumluluğudur.
    Bu amaçla yayınladığımız iç genelge ile hastalıkla mücadele kapsamında teşkilatlarımızdan tüm toplantı faaliyetleri ertelenmiş olup, il ve İlçe teşkilatlarımızda acil ve zaruri hallerde hizmet vermek için sadece çalışanlar ve bir nöbetçi yönetici bulundurulmaktadır. Bu süre zarfında vatandaşlarımıza duyurulan "evde kal tavsiyesine uymalarının kendileri ailesi yakınları ve toplum sağlığı açısından önem arz etmektedir.
    Tüm insanlığı etkileyen bu salgın hastalığa karşı mücadele eden sağlık çalışanlarımızın yürüttüğü fedakâr çalışmalara toplum olarak işbirliği ve katkı koyarak bu sağlık sorunu başarı ile aşılması için özellikle yaşlılarımızın evlerinde kalmaları önemlidir. Bu dönemde en güvenli yer eviniz. Herkese sağlıklı ve İYI gelecek temenni eder, saygılar sunarım" dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com