Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
25 Kasım 2020 Çarşamba
Başkan Balkan'dan Belediye Kiracılarına Müjde
İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan, ülkemizde görülen Corona Virüs salgını riskini önleme kapsamında işyerlerini kapatan Belediye kiracılarına, kiraların 2 ay ertelendiğini duyurdu.

Nilay YILMAZ

    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan corona virüs tedbirleri kapsamında ilçemize faaliyetlerini durduran belediye kiracılarına kiraların 2 ay ertelendiğini duyurdu. 
    Ülkemizde de günden güne vakaların artması ile corona virüs tedbirleri kapsamında İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan tedbirleri kapsamında ilçemizde faaliyetlerini durduran belediye kiracılarına kiraların 2 ay ertelendiğini duyurdu. 
    İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan yaptığı açıklamada; “İçişleri Bakanlığımızın Genelgesi ile 16.03.2020 tarihinden itibaren faaliyetlerine geçici bir süre ara verilen, belediyemiz dükkanlarında kiracı olarak bulunan kiracılarımızın, Mart ve Nisan ayı kira bedellerinin 2 Ay süre ile ertelenmesine karar verildi. İçinde bulunduğumuz bu günlerde dayanışma ile bu süreci birlikte atlatacağız.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com