Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2020 Pazar
AK Parti Havsa İlçe Başkanı Savaştürk, “Evde Kalın”
AK Parti Havsa İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, Çin'de başlayan ve kısa zamanda tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs salgınının yayılmasını engellemek için “Evde kalın” uyarısında bulundu.

Nilay YILMAZ

    AK Parti Havsa İlçe Başkanı Haluk Savaştürk, "Evde kalın" uyarısında bulundu.
    AK Parti Havsa ilçe Başkanı Haluk Savaştürk, Çin'de başlayan ve kısa zamanda tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs nedeniyle zorunlu olmadıkça evden çıkmayın uyarısında bulundu.
    Koronavirüs salgınının ciddi bir tehdit oluşturması nedeniyle dışarı çıkmayın uyarısında bulunan Savaştürk, ''Ülkemizin ve tüm insanlığın karşı karşıya bulunduğu hastalık tehdidine karşı tüm dünya çeşitli tedbirler almış. Tedbirleri alma konusunda en başarılı ülkelerden biri de ülkemiz olmuştur.Devletimiz tarafından her gün açıkladığı yeni bir tedbirle vatandaşlarımızın sağlığını koruma adına çalışmalar yapılmaktadır. Her zorlu zamanda olduğu gibi yine devlet ve milletçe birlik olmaya ihtiyaç duyduğumuz bir zamandayız. Vatandaşlar olarak hem sevdiklerimizin sağlığını korumak adına hem de gecesini gündüzüne katarak çalışan sağlık personelimizin işini kolaylaştırmak adına bizlere düşen çeşitli görevler vardır. Bunlardan en önemlisi de Sağlık Bakanlığının çağrısına uyup evimizde kalmaktır. 
    Zor günlerde bizler için hayatını tehlikeye atarak koronavirüsle mücadele eden tüm doktorlarımız ve sağlık birimlerimiz, en büyük kahramanlarımız. Lütfen kurallara uyalım, evde kalalım.'dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com