Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
13 Nisan 2021 Salı
Corona Virüse Karşı İlaçlamalar Devam Ediyor
İlk günden itibaren Corona Virüsü salgını riskine karşılık alınan tedbirler çerçevesinde dezenfeksiyon ve hijyen çalışmalarını titizlikle sürdüren İlçemiz Belediyesi ve Belediye ekipleri, bu çalışmalarını ilçe genelinde aralıksız olarak devam ettiriyor.

Sertkan YILMAZ

    Tüm dünyada tedirginliğe neden olan Corona Virüs salgınına karşı Havsa Belediyesi ilçedeki tedbirlerini artırarak devam ettiriyor.
    Corona virüs tedbirleri kapsamında gece gündüz çalışmalarını sürdüren ilçemiz belediye ekipleri vatandaşlar tarafından da takdir ediliyor. İlçemiz Belediyesi ekipleri Corona Virüse karşı önlem çalışmalarına aralıksız devam ederken Başkan Av. Aydın Balkan yaptığı açıklamada; “Virüse karşı başlattığımız koruma ve tedbir uygulamalarımız devam ediyor.
    Coronavirüs'e karşı önlem çalışmaları kapsamında; toplu yaşam alanlarında dezenfeksiyon ve ilaçlama çalışmalarına devam ediyoruz. Hemşerilerimizden de genel hijyen kurallarına uyarak, ellerinizi sürekli yıkamanızı, kalabalık ortamlarda bulunmamanızı talep ediyoruz. Çöp kovalarının kapaklarını, ATM'leri, kapı kollarını eldiven, peçete gibi elinize temas etmeyecek şekilde kullanalım.
Süreci birlikte atlatalım.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com