Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2020 Pazar
Köy Ziyaretlerine Aralıksız Devam Ediyorlar
CHP Havsa İlçe Yönetimi ilçemiz köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geliyorlar.

Sertkan YILMAZ

    Geçtiğimiz hafta ilçemize bağlı birçok köyü ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden ilçe yönetimi ile birlikte köy ziyaretlerine devam ediyor.
    CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden, CHP Edirne İl Genel Meclis Üyesi Serdar Çığla ve CHP Havsa İlçe yönetimi geçtiğimiz hafta İlçemiz köylerinden Hasköy, Arpaç, Musulça, Söğütlüdere, Oğulpaşa, Abalar, Azatlı ve Şerbettar'a ziyaret gerçekleştirmesinin ardından köy ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.
    CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden, CHP Edirne İl Genel Meclis Üyesi Serdar Çığla ve CHP Havsa İlçe yönetimi ile birlikte Taptık ve Yolageldi köylerimizi ziyaret ederek, köy kahvelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
    CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden gazetemize yaptığı açıklamada, “Ziyaretler kapsamında başladığımız köy gezilerimize Taptık ve Yolageldi köylerimize  yönetimimiz ile birlikte ziyaret gerçekleştirdik.
    Yolageldi Köyü’nden olan İYİ Parti İlçe Başkanı Hasan Aktaş’a köy ziyaretimiz esnasında bizleri yalnız bırakmadığı için ayrıca teşekkür ediyorum.
    Hep söylediğimiz gibi vatandaşlarımızla çiftçilerimizle sık sık bir araya gelmeye devam edeceğiz.Onların sıkıntı ve sorunlarını dinleyerek çözüm ortağı olmaya çalışacağız. Köy muhtarımız başta olmak üzere köy halkına göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz.
    Ayrıca geçtiğimiz Cumartesi günü gerçekleşen Edirne CHP İl Kadın Kolları Kongre'sinde tek liste seçime giren Çiğdem Gegeoğlu ve yönetimini kutluyor,başarılar diliyorum.” dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com