Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2020 Pazar
CHP Havsa’dan Fevzi Pekcanlı’ya Ziyaret
Cumhuriyet Halk Partisi Havsa İlçe yönetimi ve İl Genel Meclis Üyesi Serdar Çığla geçtiğimiz günlerde CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’yı ziyaret etti.

Sertkan YILMAZ

        Cumhuriyet Halk Partisi Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden, Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Genel Meclis Üyesi Serdar Çığla,CHP Havsa Kadın Kolları Başkanı Gülhan Memiş ve ilçe yönetimi İl kongresinde yeniden il başkanı seçilen CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı'yı ziyaret etti.
    CHP Havsa İlçe Başkanı Özden, CHP İl Genel Meclis Üyesi Serdar Çığla,CHP Havsa Kadın Kolları Başkanı Gülhan Memiş ve CHP Havsa İlçe yönetim üyeleri geçtiğimiz günlerde CHP Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı’yı ziyaret ederek çalışmalarında başarılar dilediler.
    CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden, “ CHP İl Başkanımız Fevzi Pekcanlı ve yönetimini ziyaret ettik. Ülkemiz zor günler yaşıyor.Tek çözüm Cumhuriyet Halk Partimi-zin iktidarıdır. İktidar yolunda , birlik beraberlik içinde gece gündüz demeden omuz omuza çalışacağız ve Cumhuriyetimizi tekrar demokrasi ile taçlandıracağız. Bu yolda ör-gütlerimize , üyelerimize , kadın ve genç-lerimize güvenimiz tamdır.
    Başkanıma göstermiş olduğu misafirperverlik için ayrıca teşekkür ederim” dedi.
    CHP İl Başkanı Fevzi Pekcanlı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür etti.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com