Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2020 Pazar
İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü
İlçemizde İstiklal Marşı'nın Ka-bulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü programı 12 Mart 2018 Pazartesi günü Saat: 10.30'da Şehit Öğretmen Mehmet Birol Mesleki ve Teknik Ana-dolu Lisesi Toplantı Salonunda gerçekleştirilecek.

Nilay YILMAZ

        İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü programı 12 Mart 2020 Perşembe günü Şehit Öğretmen Mehmet Birol Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Çok Amaçlı Salonunda gerçekleştirilecek. 
    Saat 10.30'da başlayacak olan prog-ramda Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yapılacak.
    İlkokul kategorisinden dereceye gi-ren öğrencinin İstiklal Marşını okuması ile devam edecek olan program Mehmet Akif Ersoy’un hayatını anlatan gösterimi, Ortaokul kategorisinde dereceye giren öğrencinin İstiklal Marşını okumasının ardından  program “İstiklale Doğru” kısa tiyatro gösterimi ile devam edecek. Program liseler arası Mehmet Akif Ersoy’un “Safahat” adlı eserinden şiir okuma yarışması birincisinin şiirini okuması, Ödül töreni ve oratoryo ile sona erecek.  

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com