Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2020 Pazar
İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Aktaş Mazbatasını Aldı
İyi Parti İlçe Başkanlığına seçilen Hasan Aktaş mazbatasını aldı.

Sertkan YILMAZ

Meral Akşener'in Genel Başkanı olduğu İyi Parti'de İlçe kongreleri geçtiğimiz haftalarda tamamlandı.
    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş, 29 Şubat 2020 Cumartesi günü yapılan İlçe Kongresinin ardından mazbatasını Seçim Kurulundan aldı.
    İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş gazetemize yaptığı açıklamada,
    “Hayırlısıyla mazbatamızı aldık. İlçe teşkilatı olarak yeniden kolları sıvayarak çalışmalarımıza hız vereceğiz. İşimiz çok, yolumuz uzun. Birlikte daha önce nasıl çalıştıysak bundan sonra biraz daha fazla çalışarak iyileri çoğaltmamız gerekiyor. Bunu da yapacak güçteyiz. Yapacağımıza da çok eminim. Arkadaşlarımızla ve bize destek veren üyelerimizle birlikte çok çalışacağız. Üye kayıtlarımız da hızla devam ediyor. Kongre sürecinde destek veren ve emeği geçen Yönetim Kurulu arkadaşlarıma ve tüm üyelerimize ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.
    Geçtiğimiz Perşembe günü mazbatasını alarak göreve başlayan İyi Parti Havsa İlçe Başkanı Hasan Aktaş 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü nedeniyle gazetemizi ziyaret etti.
    Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Nilay Yılmaz'ın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü'nü kutlayan Aktaş, “Hayatımızın her anında varlıklarını hissettiğimiz, bizi biz yapan, yüreğinde sınırsız sevgi ve sabır taşıyan bazen bize bir anne, bazen de iyi bir eş olan bütün kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlar, mutluluklar dilerim. 
    Kadınların yükseldiği bir dünyada medeniyet ve insanlık da yücelir! Dünya Kadınlar Gününü  kadınların her alanda tam bir eşitlikle var olduğu Türkiye idealini hayata geçirmenin vesilesi olması diliyor, Başta Şehit Annelerimiz ve Eşleri olmak üzere tüm kadınlarımıza selam, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”dedi.
 

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com