Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
20 Eylül 2020 Pazar
Cumhuriyet Halk Partisi Köy Köy Dolaşıyor
CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden, CHP Edirne İl Genel Meclis Üyesi Serdar Çığla ve CHP Havsa İlçe yönetimi, ilçemiz köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geliyor.

Sertkan YILMAZ

        Cumhuriyet Halk Partisi Havsa İlçe Başkanlığı köy, köy dolaşarak vatandaşlarla  buluşuyor.
    CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden, CHP Edirne İl Genel Meclis Üyesi Serdar Çığla ve CHP Havsa İlçe yönetimi geçtiğimiz günlerde İlçemiz köylerinden Hasköy, Arpaç, Musulça, Söğütlüdere, Oğulpaşa, Abalar, Azatlı ve Şerbettar'a  ziyaret gerçekleştirdi. 
    CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden, CHP Edirne İl Genel Meclis Üyesi Serdar Çığla ve CHP Havsa İlçe yönetimi ile birlikte köy kahvelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.
    CHP Havsa İlçe Başkanı Hüseyin Özden gazetemize yaptığı açıklamada, “Ziyaretler kapsamında geçtiğimiz günlerde İlçemiz köylerinden Hasköy, Arpaç, Musulça, Söğütlüdere, Oğulpaşa, Abalar, Azatlı ve Şerbettar köylerimize yönetimimiz ile birlikte ziyaret gerçekleştirdik.
    Vatandaşlarımızla sohbet ettik, sıkıntılarını dinledik. Halkımız mutsuz, Çiftçi, işçi, emekli huzursuz, geçim derdinde, yarınlara umutla bakamıyor. Çiftçimizle her fırsatta daha sık bir araya geleceğiz. Köy muhtarımız başta olmak üzere köy halkına göstermiş oldukları misafirperverlikten dolayı teşekkür ediyoruz.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com