Anasayfa Gündem Siyaset Röportaj Resmi İlan Video Galeri Foto Galeri İpek Matbaası Künye İletişim
13 Ağustos 2022 Cumartesi
İlçemiz Belediyesi Araç Filosunu Genişletiyor
İlçemiz Belediyesi daha iyi ve kaliteli, hizmet anlayışı çerçevesin-de araç filosunu genişletiyor. 03 Şubat 2020 Pazartesi günü (dün) ilçemiz Belediyesi araç filosuna bir yenisi eklendi.

Nilay YILMAZ

        İlçemiz Belediyesi İlçe halkına daha iyi hizmet verebilmek adına araç filosuna bir yenisini ekledi.
    Beko - Loder marka 2020 model Kazıcı-Yükleyici iş makinesi 03 Şubat 2020 Pazartesi günü (dün) ilçemiz belediyesi araç parkına katıldı.
    Araç parkına kazandırılan yeni kazıcı-yükleyici iş makinesi için 03 Şubat 2020 Pazartesi günü (dün) belediye önünde kurban kesildi.
    Konu ile ilgili olarak gazetemize açıklama yapan İlçemiz Belediye Başkanı Av. Aydın Balkan; “ Belediyemiz araç filomuza bugün bir yeni araç daha eklemiş bulunuyoruz.
    Fen İşleri çalışmalarında gerçek anlamda elimiz kolumuz olan belediyemizin en önemli iş makinelerinden  Beko - Loder (Kazıcı-Yükleyici) iş makinelerimize 2020 model  aracımızı teslim aldık. Bu aracımız ile birlikte kazıcı- yükleyici araç sayımızı 3 çıkardık. Bu dönem yoğun olarak sahada yapacağımız çalışmalarda  belediyemiz araç filosu çok daha güçlü,etkili ve verimli bir hale geldi. 
    Vatandaşlarımıza daha hızlı ve iyi hizmet vermek amacıyla araç filomuzu güçlendiriyoruz ve güçlendirmeyede devam edeceğiz. İyi günlerde, kazasız belasız ilçemize hizmet  etmesi nasip olsun. Havsamıza hayırlı olsun.”dedi.

  DİĞER HABERLER
  TÜM HABERLER »  
23 Kasım Caddesi Esnaf Kefalet Kooperatifi Pasajı No:20/A Havsa / EDİRNE
TEL: 0284 336 18 48 FAX: 0284 336 00 35 WEB: www.batiekspres.com
E-MAİL: info@batiekspres.com